Właśnie czytasz
Fantastyka, soliloquia, Twórczość

„Ród” – powieść punk w sprzedaży

Dziś, 22 września, trafiła do sprzedaży druga moja powieść „Ród” – książka na wskroś punkowa i międzygatunkowa. Jeśli jeszcze nie jesteście zainteresowani, czytajcie dalej.

ród

Blurb mówi:

Książka, która zwala z nóg niczym apateja!

Gdzieś w naszej lub nie naszej rzeczywistości istnieje Miasto, które z pozoru tętni życiem. Bezimienni bohaterowie zmagają się z codziennością skrywającą całkowity rozkład społeczeństwa i moralności. Zdegenerowane miasto jednak upomina się o każdego z nich i zmusza do dokonania najistotniejszych wyborów.

Wolna wola zdaje się być jednak iluzją, a jedynym ratunkiem jest wyciszenie, ucieczka w stan beznamiętnej konsumpcji rzeczywistości. Ale czy takie życie warte jest kontynuowania? Być czy trwać?

Zaś Ci, którzy ją już czytali, powiadają w ten deseń:

„To wspaniale, że nareszcie doczekaliśmy się na kogoś takiego, jak Strzeszewski. Świetne pióro, odważne i oryginalne pomysły, punkowa zadziorność – „Ród” to brawurowa i bezwzględna literatura.” – Paweł Majka, autor bestsellerowego „Metro 2033: Dzielnica obiecana” i „Pokój światów”

„Romans z „Rodem” Emila rozpoczął się banalnie – od uwiedzenia. Zostałem uwiedziony. I chociaż wydawałoby się, że za stary jestem na miłość od pierwszego wejrzenia, to jednak dałem się zauroczyć tej historii od pierwszych akapitów.” – Marcin Jamiołkowski, autor „Okupu krwi”

Na półkach księgarń powinna być dostępna w ciągu kilku dni (jeśli gdzieś jej nie widzicie, zamawiajcie, a księgarz sprowadzi – nie każdy wie, że ma do czynienia z „hitem”, ekhem…). Tymczasem można ją kupić w poniższych miejscach.

Księgarnia Madbooks.pl – papierowe wydanie w cenie 24,99 w promocji. Dodatkowo, jeśli jeszcze się tam nie zarejestrowaliście, zróbcie to czym prędzej, bo niedługo w newsletterze pójdą kody zniżkowe!

Cyfrowe e-bookowe wydanie (a jakże!) w Legimi za 19,99 polskich złotych. Kto lubi mieć teraz, już natychmiast – proszę bardzo!

About Emil Strzeszewski

Pisarz, redaktor, dziennikarz, social media nędza. Założyciel i były redaktor naczelny e‑zinu „Creatio Fantastica”. Publikował w „Magazynie Fantastycznym”, „Fantastyce - Wydaniu Specjalnym”, „Fantasy & Science Fiction” oraz w antologiach „City 1” i „Rok po końcu świata”. Finalista konkursu Uniwersytetu Jagiellońskiego na tekst literacko-naukowy „Futuronauta”. Debiutował książkowo w wydawnictwie Powergraph steampunkową powieścią „Ektenia”. Powieść „Ród” ukazała się nakładem Genius Creations we wrześniu 2014 roku.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Najpopularniejsze wpisy

Odwiedzono mnie

  • 65 729 razy
%d blogerów lubi to: