Właśnie czytasz
Fantastyka, Horror, Recenzje, soliloquia, Twórczość

„Ektenia” w sprzedaży

Ektenia w sprzedaży od trzech dni, ale mogę poinformować dopiero teraz, gdyż odwiedzałem Kraków w związku z premierą książki na konwencie Imladris.

ektenia-06

„Ektenia” w sprzedaży w sklepie Powergraphu za 19,90! Polski steampunk, z naciskiem na punk. W Prusach Zakonnych toczy się wojna ze Wschodniobałtami, zaś w salach szpitala dla ułomnych i obłąkanych w Kortau kabaliści eksperymentują z nieznanym. Wielowątkowa powieść z mistyką w tle.

Pod obrazkiem macie link prowadzący do sklepu Powergraphu, gdzie można nabyć pierwszą polską steampunkową powieść wydaną tylko w e-booku!

Zapraszam do czytania! Aby zachęcić wszystkich proponuję również zapoznać się z darmowym, otwierającym fragmentem na Katedrze oraz do recenzji na stronie Warszawskiego Towarzystwa Fantastycznego (tekst pióra Adama Podlewskiego). A oto jej fragment: Strachy reformacji, zawiedzione złudzenia XIX wieku, ale też Front Wschodni, upadek militarystycznego lewiatana, i ponadczasowy horror zinstytucjonalizowanego szaleństwa (opisy szpitala dla obłąkanych to najmocniejsze fragmenty książki) – wszystko to miesza się jak ta ożywiona glina, lepiąc coś fascynująco obcego i znajomego jednocześnie.

About Emil Strzeszewski

Pisarz, redaktor, dziennikarz, social media nędza. Założyciel i były redaktor naczelny e‑zinu „Creatio Fantastica”. Publikował w „Magazynie Fantastycznym”, „Fantastyce - Wydaniu Specjalnym”, „Fantasy & Science Fiction” oraz w antologiach „City 1” i „Rok po końcu świata”. Finalista konkursu Uniwersytetu Jagiellońskiego na tekst literacko-naukowy „Futuronauta”. Debiutował książkowo w wydawnictwie Powergraph steampunkową powieścią „Ektenia”. Powieść „Ród” ukazała się nakładem Genius Creations we wrześniu 2014 roku.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Najpopularniejsze wpisy

Odwiedzono mnie

  • 67 114 razy
%d blogerów lubi to: