Właśnie czytasz
Fantastyka, Horror, Nonsensowne wpisy, soliloquia, Twórczość

Strzeszewski na Krakonie

Kolej Karna

Pierwszym konwentem, na jaki pojechałem (przez więcej niż pół kraju), był Krakon. Był to chyba rok 2001, choć równie dobrze mogło to być rok później. Taki młody chłopak, spragniony czegoś wielkiego, fantastycznego, nagle trafił tam, gdzie powinien. Marzenie się spełniło. I choć niezbyt często jeżdżę na konwenty, to zawsze towarzyszy mi tamto pierwsze uczucie ontologicznego WOW. W tym roku pierwszy raz w życiu jadę na konwent jako zaproszony gość. I to właśnie na Krakon.

Jest mi więc tym bardziej miło zaprosić Was na punkty programowe z moim udziałem. Jest tego sporo, na dodatek w takich godzinach, że konkurują często ze spotkaniami innych, sławniejszych autorów (Kuby Ćwieka, Ani Brzezińskiej). Mimo to będę wdzięczny, jeśli pojawi się choć jedna dusza, której będę miał zaszczyt opowiedzieć o mojej twórczości, o „Ektenii”, o steampunku, etc.

Aby skusić Was trochę, a przy okazji bezczelnie promować swoją literaturę, rozdawać będę fanty przygotowane wraz z moim wydawcą – Powergraphem. Jeśli przyjdziecie na punkty programowe z moim udziałem (w szczególności te steampunkowe), możecie otrzymać za darmoszkę kawałek solidnego materiału. Niech wskazówką będzie dla Was ten cudowny rysunek Mariusza Plewki, ilustrujący ten wpis.

A oto rozpiska, gdzie będzie można mnie znaleźć od w dniach 26-28 lipca:
– piątek 14:00 panel „Jak przestraszyć twórcę grozy?”
– sobota 14:00 panel „Przyszłość steampunka”
– sobota 17:00 spotkanie autorskie
– sobota 18:00 panel „Steampunk PL”
– sobota 20:00 dyżur autorski (wraz z Krzyśkiem Piskorskim)
– niedziela 13:00 prelekcja „Fajka w popkulturze”

Do zobaczenia w Wielkim Krakowie.

Reklamy

About Emil Strzeszewski

Pisarz, redaktor, dziennikarz, social media nędza. Założyciel i były redaktor naczelny e‑zinu „Creatio Fantastica”. Publikował w „Magazynie Fantastycznym”, „Fantastyce - Wydaniu Specjalnym”, „Fantasy & Science Fiction” oraz w antologiach „City 1” i „Rok po końcu świata”. Finalista konkursu Uniwersytetu Jagiellońskiego na tekst literacko-naukowy „Futuronauta”. Debiutował książkowo w wydawnictwie Powergraph steampunkową powieścią „Ektenia”. Powieść „Ród” ukazała się nakładem Genius Creations we wrześniu 2014 roku.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Odwiedzono mnie

  • 62,785 razy
Reklamy
%d blogerów lubi to: