Właśnie czytasz
soliloquia

Ogłoszenie duszpasterskie

W ciągu dwóch dni funkcjonowania bloga spotkałem się już z opiniami, że piszę niechlujnie i momentami bez dbałości o jakość wywodu. Ogłaszam więc, co następuje:

Strona internetowa „Miejsce na krawędzi szeptu”, zwana dalej dla ułatwienia „blogiem”, nie jest stroną Sądu Najwyższego, abym musiał zważać na każde słowo na niej zawarte. Nie zatrudniam tutaj żadnego korektora, ani redaktora, by dbał o teksty, które tu publikuję. To nie jest Gazeta Wyborcza, nie jest to Fakt, ani Kaczor Donald. To strona domowa, do której podchodzę bardzo z przymrużeniem oka i nie mam zamiaru oraz czasu spędzać tu po parę godzin, aby dogodzić wszystkim. Przede wszystkim mam egoistyczny zamiar dogodzić samemu sobie. Ten blog to po prostu stronka z jakimiś tekstami i proszę nie traktować jej nazbyt poważnie. Bardziej ambitniejsze rzeczy puszczam w innych miejscach (przede wszytkim w Creatio Fantastica) i tam proszę ich szukać. Jeśli zaś komuś naprawdę nie sprawiają przyjemności moje wypociny i uważa je za stratę czasu, zapraszam do odwiedzenia witryny jakiejkolwiek partii politycznej, tam na pewno można znaleźć godziwą rozrywkę.

PS, Edit i w ogóle takietam: A tak kompletnie serio – ten blog to taki brudnopis, do którego każdy ma wgląd :)

Z poważaniem

Reklamy

About Emil Strzeszewski

Pisarz, redaktor, dziennikarz, social media nędza. Założyciel i były redaktor naczelny e‑zinu „Creatio Fantastica”. Publikował w „Magazynie Fantastycznym”, „Fantastyce - Wydaniu Specjalnym”, „Fantasy & Science Fiction” oraz w antologiach „City 1” i „Rok po końcu świata”. Finalista konkursu Uniwersytetu Jagiellońskiego na tekst literacko-naukowy „Futuronauta”. Debiutował książkowo w wydawnictwie Powergraph steampunkową powieścią „Ektenia”. Powieść „Ród” ukazała się nakładem Genius Creations we wrześniu 2014 roku.

Dyskusja

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Odwiedzono mnie

  • 62,785 razy
Reklamy
%d blogerów lubi to: